Potřebujete kvalitní webové stránky? A potřebujete, aby Vám vytvořená stránka vydělávala peníze, prezezentovala Vás na internetu a neměli jste s ní žádne starosti navíc? A taky chcete lidský přístup a férovou cenu?
 
Webové stránky, které Vám budou vydělávat peníze a dodají Vášmu businessu novou tvář!  Více o mém portfoliu najdete na https://ewp.one
 
Webové stránky budou mít responzivní design. Budou nadčasové, na míru navržené a elegantní. S tvorbou webových stránek odemně dostanete školení se zhotovenou stránkou a zajištění podpory na dobu neurčitou po odevzdání stránky pro případ, že se něco pokazí. Webové stránce ode mně nebude už nic chybět a navíc na ní budu už navždy dohlížet za Vás.

V základní ceně je zahrnuto  – instalace a přizpusobení CMS WordPress, zabezpečení, optimalizace načítaní, obsah stránek (max 5 podstránek), modul pro měření návštěvnosti stránky, nastavení automatického vytváření záloh a vyřešení GDPR. Cena je včetně vytvoření designu webu i s responzivním zobrazením.

Proč si vybrat právě mně ?

Protože chcete nadčasový design
Vystupte z davu originálním provedením stránek. Designem, který oslní Vaše potencionální zákazníky. Vybuduju Vám novou identitu.
 
Protože chcete kvalitní řešení
Moje webové stránky mají snadnou správu přes administraci. Budou se správně zobrazovat na všech platformách.
 
Protože se chcete nadále rozvíjet
Odevzdáním webové stránky to pro mně nekončí. Navrhuju nové vylepšení a doporučuji nový rozvoj.

Protože chcete individuální přístup
Každá tvorba webové stránky je pro mně důležitá. Každý projekt, se kterým za mnou přijde můj klient, je pro mně jedinečný, a proto si každý projekt vyžaduje nové, jedinečné řešení na míru
Před objednáním služby prosim o kontaktování.

Protože Vám poskytnu školení a podporu
Po odevzdání webu dostanete školení, na kterém Vás seznámím s administraci stránky a naučím Vás pracovat s prémiovým editorem.

Webshoting a doménu webové stránky Vám pomůžu vyřešit (nejsou ani v ceně).